.

Курс:« Боротьба з цькуванням у школах»

324567654Навчальна програма «Боротьба з цькуванням у школах» створена у такий спосіб, аби надати розглосу та розширити спільне розуміння проблемного явища однаково для всіх учасників процесу навчання.

Програма тренінгу

Детальні дані про навчальну програму

В наш час фактично в кожній освітній сфері та навчальному середовищі гостро стоїть проблема насильства та цькування в різноманітних варіантах їх застосування. У педколективі існує неналежний рівень освіченості стосовно протидії булінгу та послідовного плану дій, аби вчасно діяти та запобігти проявам популярного негативного явища. Детально на https://vseosvita.ua/library/profilaktika-bulingu-v-pidlitkovomu-seredovisi-91936.html

https://fs01.vseosvita.ua/010002w5-d33f-940x446.jpg

На кого розрахований тренінг?

Він створений для адміністраційого персоналу освітніх установ, педагогів, працівникам у сфері психології, батькам та учням.

Яка ціль?

Позитивно впливати на забезпечення безпеки та комфорту і закладах освіти та знати, як запобігати, розв’язувати інциденти цькування в школах.

Які обов’язкові умови мають бути виконані?

  • Розкрити поняття булінгу, його причини та наслідки;

  • Пропозиція педпрацівникам застосовувати ряд дій задля недопущення насильства;

  • Запропонувати чітку систему заходів реагування в ситуації прояву шкільного насилля для вчителів, працівників психологічної служби, батьків.

  • Знайомство всіма учасниками процесу навчання з положеннями та правами фахівців, які залучаються до спільної дільності щодо протидії булінгу.

Що очікується в результаті?

  • Збільшення комфортних умов в школах та протидія цькуванню;

  • Здійснення заходів, які виступають профілактикою насилля;

  • Вміння на практиці виявляти, реагувати вирішувати інциденти.

Рекомендації до курсу

Необхідно завести блокнот. Ваші записи будуть наочним посібником. Він стане в пригоді в процесі проходження тестування наприкінці модульного контролю. Застосовуйте інформацію, яку будете засвоювати за час навчального процесу одразу на практиці. Хоч деякі частини. Це послугує вам безцінним досвідом. Коли настане момент, що вам доведеться працювати з школярами та їх батьками, спробуйте уявити ситуацію наперед, продумуючи всі можливі варіанти розвитку подій та їх вирішення. Рекомендаційні поради формують соціальні компетенції в школярів, створюють комфортні умови для навчання. Відтак, коли відбудеться процес розв’язання інциденту в класі, ви будете розвивати власних учнів, забезпечувати безпечне середовище як для учнів так і для вчителів.

По завершенню онлайн-тренінгу Вам буде надано свідоцтво про його засвоєння та проходження із поміткою про академічні години.

https://fs01.vseosvita.ua/010002vp-296a-372x263.jpg

По завершенню навчального терміну учасникам буде видано Свідоцтво про

навчання із поміткою про академічні години. Його ви будете мати змогу отримати поштою (доставка безоплатна).

Самые свежие новости:

загрузка...

Оставить Ответ

Посетите наших друзей!

Рекомендую своих друзей...

Список страниц

Общая информация об этом блоге...

css.php